购买 SIT1602BC-72-30S-62.500000D | SIT1602BC-72-30S-62.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-30S-62.500000D
SIT1602BC-72-30S-62.500000D
SIT1602BC-72-30S-62.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-30S-62.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-30S-62.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-30S-62.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-30S-62.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-30S-62.500000D?
SIT8008ACL3-18E SIT8008ACL3-18E SiTime, OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
B32656S7185K566 B32656S7185K566 EPCOS (TDK), CAP FILM 1.8UF 1.25KVDC QC TERM, Rectangular Box, * 查看
hotLT1813DS8#TRPBF LT1813DS8#TRPBF Linear Technology, IC OPAMP VFB 100MHZ 8SO, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
G3B15AB G3B15AB NKK Switches, SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
RLR07C1274FSR36 RLR07C1274FSR36 Vishay Dale, RES 1.27M OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
TC164-FR-07383KL TC164-FR-07383KL Yageo, RES ARRAY 4 RES 383K OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, * 查看
RCP1206B1K80GED RCP1206B1K80GED Vishay Dale, RES SMD 1.8K OHM 2% 11W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RNCF1206DKE6R04 RNCF1206DKE6R04 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 6.04 OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TVS06RK-21-11SA TVS06RK-21-11SA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP, -, * 查看
VI-J3V-CX VI-J3V-CX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-30S-62.500000D
D# SIT1602BC-72-30S-62.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-30S-62.500000D)
SIT1602BC-72-30S-62.500000D
D# 1473-SIT1602BC-72-30S-62.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS