购买 SIT1602BC-72-30N-77.760000E | SIT1602BC-72-30N-77.760000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-30N-77.760000E
SIT1602BC-72-30N-77.760000E
SIT1602BC-72-30N-77.760000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-30N-77.760000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-30N-77.760000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-30N-77.760000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-30N-77.760000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-30N-77.760000E?
501PAC-ADAG 501PAC-ADAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT8209AC-GF-25E-166.600000T SIT8209AC-GF-25E-166.600000T SiTime, -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
1825J2000683JXR 1825J2000683JXR Knowles Syfer, CAP CER 0.068UF 200V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
MDL-V-3-1/2-R MDL-V-3-1/2-R Eaton, FUSE GLASS 3.5A 250VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial), * 查看
HEDS-5500#I11 HEDS-5500#I11 Broadcom Limited, ENCODER KIT 2CH 512CPR 4MM, -, * 查看
RNC50J1402BSBSL RNC50J1402BSBSL Vishay Dale, RES 14K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC50H2910BSB14 RNC50H2910BSB14 Vishay Dale, RES 291 OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
MS24266R20B28PN MS24266R20B28PN Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP, -, * 查看
VE-JND-EX-B1 VE-JND-EX-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-30N-77.760000E
D# SIT1602BC-72-30N-77.760000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-30N-77.760000E)
SIT1602BC-72-30N-77.760000E
D# 1473-SIT1602BC-72-30N-77.760000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS