购买 SIT1602BC-72-30N-4.096000G | SIT1602BC-72-30N-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-30N-4.096000G
SIT1602BC-72-30N-4.096000G
SIT1602BC-72-30N-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-30N-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-30N-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-30N-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-30N-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-30N-4.096000G?
C320C139DAG5TA C320C139DAG5TA KEMET, CAP CER 1.3PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
70156-4661 70156-4661 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
2-1546931-2 2-1546931-2 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM, -, * 查看