购买 SIT1602BC-72-30N-33.330000E | SIT1602BC-72-30N-33.330000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-30N-33.330000E
SIT1602BC-72-30N-33.330000E
SIT1602BC-72-30N-33.330000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-30N-33.330000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-30N-33.330000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-30N-33.330000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-30N-33.330000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-30N-33.330000E?
C503B-RBS-CW0X0AA2 C503B-RBS-CW0X0AA2 Cree Inc., LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H, Radial, * 查看
929647-02-35-EU 929647-02-35-EU 3M, CONN HEADER .100" SNGL STR 35POS, -, * 查看
DAMP7H2PJK87 DAMP7H2PJK87 ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SOLDER, -, * 查看
D38999/20JH53JC-LC D38999/20JH53JC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT, -, * 查看
VE-J0Y-CY-B1 VE-J0Y-CY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W, Half Brick, * 查看
VI-274-EW VI-274-EW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-30N-33.330000E
D# SIT1602BC-72-30N-33.330000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-30N-33.330000E)
SIT1602BC-72-30N-33.330000E
D# 1473-SIT1602BC-72-30N-33.330000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS