购买 SIT1602BC-72-30E-32.768000D | SIT1602BC-72-30E-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-30E-32.768000D
SIT1602BC-72-30E-32.768000D
SIT1602BC-72-30E-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-30E-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-30E-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-30E-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-30E-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-30E-32.768000D?
CD10FD101FO3 CD10FD101FO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL, Radial, * 查看
1825Y1000151GCT 1825Y1000151GCT Knowles Syfer, CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
2R5SEPC820M 2R5SEPC820M Panasonic Electronic Components, CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H, Radial, Can, * 查看
273BX 273BX Hammond Manufacturing, XFRMR LAMINATED 182VA CHAS MOUNT, -, * 查看
C8051F850-B-GU C8051F850-B-GU Silicon Labs, IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24QSOP, 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
SSL-LX30448SRC SSL-LX30448SRC Lumex Opto/Components Inc., LED RED CLEAR 4DIP THROUGH HOLE, 4-DIP (0.200", 5.08mm), * 查看
NB0270800000G NB0270800000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM, -, * 查看
D38999/24JJ29PN D38999/24JJ29PN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
8D125ZC61SA-LC 8D125ZC61SA-LC Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-30E-32.768000D
D# SIT1602BC-72-30E-32.768000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-30E-32.768000D)
SIT1602BC-72-30E-32.768000D
D# 1473-SIT1602BC-72-30E-32.768000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS