购买 SIT1602BC-72-30E-3.570000G | SIT1602BC-72-30E-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-30E-3.570000G
SIT1602BC-72-30E-3.570000G
SIT1602BC-72-30E-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-30E-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-30E-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-30E-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-30E-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-30E-3.570000G?
SIT8209AI-G1-33E-156.253906X SIT8209AI-G1-33E-156.253906X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
1812J0630391FCT 1812J0630391FCT Knowles Syfer, CAP CER 390PF 63V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
CMF5535K700FKRE70 CMF5535K700FKRE70 Vishay Dale, RES 35.7K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
0397370010 0397370010 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM, -, * 查看