购买 SIT1602BC-72-28S-66.660000E | SIT1602BC-72-28S-66.660000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-28S-66.660000E
SIT1602BC-72-28S-66.660000E
SIT1602BC-72-28S-66.660000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.8V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-28S-66.660000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-28S-66.660000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-28S-66.660000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-28S-66.660000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-28S-66.660000E?
016875 016875 Crystek Corporation, CRYSTAL 9.84375MHZ SMD, -, * 查看
SPP15P10PHXKSA1 SPP15P10PHXKSA1 Infineon Technologies, MOSFET P-CH 100V 15A TO220-3, TO-220-3, * 查看
CD74HC174M96G4 CD74HC174M96G4 Texas Instruments, IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
LB15SKW01-12-JB LB15SKW01-12-JB NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V, -, * 查看
1607026 1607026 Phoenix Contact, CONN INSERT SHELL INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-28S-66.660000E
D# SIT1602BC-72-28S-66.660000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-28S-66.660000E)
SIT1602BC-72-28S-66.660000E
D# 1473-SIT1602BC-72-28S-66.660000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS