购买 SIT1602BC-72-28S-24.576000G | SIT1602BC-72-28S-24.576000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-28S-24.576000G
SIT1602BC-72-28S-24.576000G
SIT1602BC-72-28S-24.576000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-28S-24.576000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-28S-24.576000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-28S-24.576000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-28S-24.576000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-28S-24.576000G?
M39003/03-0473 M39003/03-0473 Vishay Sprague, CAP TANT 56UF 10% 35V AXIAL, Axial, * 查看
F180E686MCC F180E686MCC Nichicon, CAP ALUM 68UF 20% 2.5V SMD, Nonstandard SMD, * 查看
MAL209514681E3 MAL209514681E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, * 查看
MURF20005R MURF20005R GeneSiC Semiconductor, DIODE MODULE 50V 200A TO244, TO-244AB, * 查看
7201C 7201C Electroswitch, SWITCH TOGGLE SPDT 20A 125V, -, * 查看
AQY275 AQY275 Panasonic Electric Works, RELAY OPTO AC/DC 100V 1.3A 4-DIP, 4-DIP (0.400", 10.16mm), * 查看