购买 SIT1602BC-72-28N-4.096000G | SIT1602BC-72-28N-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-28N-4.096000G
SIT1602BC-72-28N-4.096000G
SIT1602BC-72-28N-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-28N-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-28N-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-28N-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-28N-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-28N-4.096000G?
SIT8208AI-22-25E-33.330000X SIT8208AI-22-25E-33.330000X SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
SIT1602BC-12-25N-33.000000E SIT1602BC-12-25N-33.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
IRF6720S2TR1PBF IRF6720S2TR1PBF Infineon Technologies, MOSFET N-CH 30V 11A DIRECTFET, DirectFET? Isometric S1, * 查看
0215.630MXE 0215.630MXE Littelfuse Inc., FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm (Axial), * 查看
7201SPDV3BE 7201SPDV3BE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
RNC60H1583FSRE6 RNC60H1583FSRE6 Vishay Dale, RES 158K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
HW15A0800000G HW15A0800000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 15POS STR 7.5MM, -, * 查看
ZWS153/J ZWS153/J TDK-Lambda Americas Inc., AC/DC CONVERTER 3.3V 15W, -, * 查看
VE-2NV-CV VE-2NV-CV Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-28N-4.096000G
D# SIT1602BC-72-28N-4.096000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-28N-4.096000G)
SIT1602BC-72-28N-4.096000G
D# 1473-SIT1602BC-72-28N-4.096000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS