购买 SIT1602BC-72-28N-33.330000E | SIT1602BC-72-28N-33.330000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-28N-33.330000E
SIT1602BC-72-28N-33.330000E
SIT1602BC-72-28N-33.330000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-28N-33.330000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-28N-33.330000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-28N-33.330000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-28N-33.330000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-28N-33.330000E?
SIT1602BC-73-18N-19.200000G SIT1602BC-73-18N-19.200000G SiTime, -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
1812J6300272GCR 1812J6300272GCR Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 630V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
BCP5416H6433XTMA1 BCP5416H6433XTMA1 Infineon Technologies, TRANS NPN 45V 1A SOT223, TO-261-4, TO-261AA, * 查看
hotS-8353H38MC-IWXT2G S-8353H38MC-IWXT2G SII Semiconductor Corporation, IC REG BOOST 3.8V 0.3A SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
SR1218KK-074R3L SR1218KK-074R3L Yageo, RES SMD 4.3 OHM 1W 1812 WIDE, Wide 1812 (4532 Metric), 1218, * 查看
PE-0603CD390GTT PE-0603CD390GTT Pulse Electronics Network, FIXED IND 39NH 600MA 250 MOHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
TSW-110-07-T-S TSW-110-07-T-S Samtec Inc., CONN HEADER 10POS .100" SNGL TIN, -, * 查看
356-028-526-104 356-028-526-104 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-28N-33.330000E
D# SIT1602BC-72-28N-33.330000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-28N-33.330000E)
SIT1602BC-72-28N-33.330000E
D# 1473-SIT1602BC-72-28N-33.330000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS