购买 SIT1602BC-72-28E-4.096000G | SIT1602BC-72-28E-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-28E-4.096000G
SIT1602BC-72-28E-4.096000G
SIT1602BC-72-28E-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-28E-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-28E-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-28E-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-28E-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-28E-4.096000G?
4MA300000Z4AACTGI8 4MA300000Z4AACTGI8 IDT, Integrated Device Technology Inc, OSC MEMS 300.000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-83-28E-38.400000X SIT1602BC-83-28E-38.400000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
199D225X9025A7V1E3 199D225X9025A7V1E3 Vishay Sprague, CAP TANT 2.2UF 25V 10% RADIAL, Radial, * 查看
C318C361GAG5TA7301 C318C361GAG5TA7301 KEMET, CAP CER 360PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
S-812C51AUA-C3FT2G S-812C51AUA-C3FT2G SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 5.1V 75MA SOT89-3, TO-243AA, * 查看
74LVT574DB,112 74LVT574DB,112 NXP, IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
hotHHM1562B HHM1562B TDK Corporation, XFRMR BALUN RF 5.15GHZ WLAN SMD, 0805 (2012 Metric), * 查看
AT0603DRD0711KL AT0603DRD0711KL Yageo, RES SMD 11K OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
0740995001 0740995001 Molex, LLC, SL SMD VERT SHRD HDR TIN 19POS, -, * 查看
CA3102E28-12PA95 CA3102E28-12PA95 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 26 POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-28E-4.096000G
D# SIT1602BC-72-28E-4.096000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-28E-4.096000G)
SIT1602BC-72-28E-4.096000G
D# 1473-SIT1602BC-72-28E-4.096000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS