购买 SIT1602BC-72-25S-38.400000G | SIT1602BC-72-25S-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-25S-38.400000G
SIT1602BC-72-25S-38.400000G
SIT1602BC-72-25S-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-25S-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-25S-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-25S-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-25S-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-25S-38.400000G?
SIT8208AC-32-25E-33.600000X SIT8208AC-32-25E-33.600000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
E36D800HPC563MDD0M E36D800HPC563MDD0M United Chemi-Con, CAP ALUM 56000UF 20% 80V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
hotDG509ABK DG509ABK Maxim Integrated, IC MUX CMOS ANLG DUAL-4CH 16-DIP, 16-CDIP (0.300", 7.62mm), * 查看
ROV20H680L ROV20H680L Littelfuse Inc., VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM, Disc 20mm, * 查看
A123S1Y9V30Q A123S1Y9V30Q Electroswitch, SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, -, * 查看
5438016 5438016 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM, -, * 查看