购买 SIT1602BC-72-25S-33.333330D | SIT1602BC-72-25S-33.333330D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-25S-33.333330D
SIT1602BC-72-25S-33.333330D
SIT1602BC-72-25S-33.333330D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-25S-33.333330D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-25S-33.333330D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-25S-33.333330D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-25S-33.333330D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-25S-33.333330D?
CPPC7Z-A5B6-16.0TS CPPC7Z-A5B6-16.0TS Cardinal Components Inc., OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT9120AC-1D3-25E25.000000Y SIT9120AC-1D3-25E25.000000Y SiTime, OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
C324C183J2G5TA C324C183J2G5TA KEMET, CAP CER RAD 18NF 200V C0G 5%, -, * 查看
ECA-2VHG330 ECA-2VHG330 Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL, Radial, Can, * 查看
1-1825138-8 1-1825138-8 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看