购买 SIT1602BC-72-25S-31.250000E | SIT1602BC-72-25S-31.250000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-25S-31.250000E
SIT1602BC-72-25S-31.250000E
SIT1602BC-72-25S-31.250000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-25S-31.250000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-25S-31.250000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-25S-31.250000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-25S-31.250000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-25S-31.250000E?
C907U609DYNDBAWL20 C907U609DYNDBAWL20 KEMET, CAP CER 6PF 400VAC C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
1825J1K50151KCT 1825J1K50151KCT Knowles Syfer, CAP CER 150PF 1.5KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
MT48H4M16LFB4-8:H TR MT48H4M16LFB4-8:H TR Micron Technology Inc., IC SDRAM 64MBIT 125MHZ 54VFBGA, 54-VFBGA, * 查看
081105901100 081105901100 Dialight, PMI BASE 11/16 T2 SLIDE AMP CONN, -, * 查看
RNCF2512DTE976R RNCF2512DTE976R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 976 OHM 0.5% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RCS2012J511CS RCS2012J511CS Samsung, RESISTOR 0805 510OHM 0.125W, -, * 查看
1096070000 1096070000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 7.62MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-25S-31.250000E
D# SIT1602BC-72-25S-31.250000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-25S-31.250000E)
SIT1602BC-72-25S-31.250000E
D# 1473-SIT1602BC-72-25S-31.250000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS