购买 SIT1602BC-72-25S-24.576000D | SIT1602BC-72-25S-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-25S-24.576000D
SIT1602BC-72-25S-24.576000D
SIT1602BC-72-25S-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-25S-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-25S-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-25S-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-25S-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-25S-24.576000D?
SIT1602BI-11-28E-54.000000G SIT1602BI-11-28E-54.000000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 5, -, * 查看
VJ1206A220KBCAT4X VJ1206A220KBCAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 22PF 200V NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotTL431IP TL431IP Texas Instruments, IC VREF SHUNT ADJ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
CW01013R00JE733 CW01013R00JE733 Vishay Dale, RES 13 OHM 13W 5% AXIAL, Axial, * 查看
OQ0671510300G OQ0671510300G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 5MM, -, * 查看
ESQT-104-02-G-Q-316 ESQT-104-02-G-Q-316 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
CA3102E16S-1SBF80A176 CA3102E16S-1SBF80A176 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 7 POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
GBA32DRMI-S288 GBA32DRMI-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.125, -, * 查看
S25FL256SAGBHIY00 S25FL256SAGBHIY00 Cypress Semiconductor Corp, IC FLASH 256M SPI 133MHZ 24BGA, 24-TBGA, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-25S-24.576000D
D# SIT1602BC-72-25S-24.576000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-25S-24.576000D)
SIT1602BC-72-25S-24.576000D
D# 1473-SIT1602BC-72-25S-24.576000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS