购买 SIT1602BC-72-25N-35.840000D | SIT1602BC-72-25N-35.840000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-25N-35.840000D
SIT1602BC-72-25N-35.840000D
SIT1602BC-72-25N-35.840000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-25N-35.840000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-25N-35.840000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-25N-35.840000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-25N-35.840000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-25N-35.840000D?
MALIEYN07AC539C02K MALIEYN07AC539C02K Vishay BC Components, CAP ALUM 39000UF 20% 10V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotMC9S12D64MFUE MC9S12D64MFUE NXP, IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP, 80-QFP, * 查看
H-190C H-190C Bivar Inc., LED HOLDER RA 5MM 0.142" NYL BK, -, * 查看