购买 SIT1602BC-72-25E-33.330000G | SIT1602BC-72-25E-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-25E-33.330000G
SIT1602BC-72-25E-33.330000G
SIT1602BC-72-25E-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-25E-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-25E-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-25E-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-25E-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-25E-33.330000G?
RWR84SR210FRRSL RWR84SR210FRRSL Vishay Dale, RES 0.21 OHM 7W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
1723182 1723182 Phoenix Contact, CONN TERM BLOCK 2POS 5.08MM, -, * 查看
0386309608 0386309608 Molex, LLC, CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438", -, * 查看