购买 SIT1602BC-72-18S-24.576000D | SIT1602BC-72-18S-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-18S-24.576000D
SIT1602BC-72-18S-24.576000D
SIT1602BC-72-18S-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-18S-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-18S-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-18S-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-18S-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-18S-24.576000D?
WYO472MCMCRAKR WYO472MCMCRAKR Vishay BC Components, CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL, Radial, Disc, * 查看
ER1641-822JP ER1641-822JP API Delevan Inc., FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM, Axial, * 查看
AXG8400J4A AXG8400J4A Panasonic Electric Works, CONN HEADER .35MM 40POS PWR TERM, -, * 查看
D38999/26MC35HN D38999/26MC35HN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 22POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
D38999/24WE35PD-LC D38999/24WE35PD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT, -, * 查看
VI-243-CU-F4 VI-243-CU-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W, Full Brick, * 查看
VE-260-CV-F3 VE-260-CV-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W, Full Brick, * 查看
SI5334J-B00323-GM SI5334J-B00323-GM Silicon Labs, 4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ), 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-18S-24.576000D
D# SIT1602BC-72-18S-24.576000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-18S-24.576000D)
SIT1602BC-72-18S-24.576000D
D# 1473-SIT1602BC-72-18S-24.576000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS