购买 SIT1602BC-72-18N-7.372800G | SIT1602BC-72-18N-7.372800G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-18N-7.372800G
SIT1602BC-72-18N-7.372800G
SIT1602BC-72-18N-7.372800G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-18N-7.372800G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-18N-7.372800G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-18N-7.372800G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-18N-7.372800G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-18N-7.372800G?
SIT3808AC-C-25SB SIT3808AC-C-25SB SiTime, OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 10PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
653L12503I3T 653L12503I3T CTS-Frequency Controls, OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
1808Y6300223MXT 1808Y6300223MXT Knowles Syfer, CAP CER 0.022UF 630V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotMAX6315US26D2-T MAX6315US26D2-T Maxim Integrated, IC RESET CIRCUIT 2.63V SOT143-4, TO-253-4, TO-253AA, * 查看
IS64LPS102436B-166B3LA3 IS64LPS102436B-166B3LA3 ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SRAM 36MBIT 166MHZ 165FBGA, 165-TBGA, * 查看
H822KBYA H822KBYA TE Connectivity Passive Product, RES 22.0K OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
S0402-47NJ2 S0402-47NJ2 API Delevan Inc., FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM, 0402 (1005 Metric), * 查看
SCX147-101 SCX147-101 Signal Transformer, INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD, Nonstandard, * 查看
KJA6T25W4PN KJA6T25W4PN ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 56POS INLINE W/PIN, -, * 查看
5282-6SG-318 5282-6SG-318 Conxall/Switchcraft, CONN RCPT 6POS INLINE SKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-18N-7.372800G
D# SIT1602BC-72-18N-7.372800G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-18N-7.372800G)
SIT1602BC-72-18N-7.372800G
D# 1473-SIT1602BC-72-18N-7.372800G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS