购买 SIT1602BC-72-18E-7.372800E | SIT1602BC-72-18E-7.372800E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-18E-7.372800E
SIT1602BC-72-18E-7.372800E
SIT1602BC-72-18E-7.372800E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-18E-7.372800E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-18E-7.372800E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-18E-7.372800E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-18E-7.372800E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-18E-7.372800E?
SIT1602BC-31-33N-24.576000Y SIT1602BC-31-33N-24.576000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 2, -, * 查看
CWR26KB106KBGZHR CWR26KB106KBGZHR Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 10% 25V 2711, 2711 (6728 Metric), * 查看
LMK212B7106KG-TD LMK212B7106KG-TD Taiyo Yuden, CAP CER 10UF 10V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RCS3216F4751CS RCS3216F4751CS Samsung, RESISTOR 1206 4.75KOHM 0.25W, -, * 查看
1892900000 1892900000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM, -, * 查看