| 零件编号 | SIT1602BC-72-18E-38.000000E |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BC-72-18E-38.000000E D# SIT1602BC-72-18E-38.000000E |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 38MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-18E-38.000000E) |
SIT1602BC-72-18E-38.000000E D# 1473-SIT1602BC-72-18E-38.000000E-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 38.0000MHZ H/LV-CMOS |