购买 SIT1602BC-72-18E-33.330000G | SIT1602BC-72-18E-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-18E-33.330000G
SIT1602BC-72-18E-33.330000G
SIT1602BC-72-18E-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-18E-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-18E-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-18E-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-18E-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-18E-33.330000G?
MXPLAD18KP22AE3 MXPLAD18KP22AE3 Microsemi Corporation, TVS DIODE 35.5VC 508A PLAD, Nonstandard SMD, * 查看
CW02B75R00JE70HE CW02B75R00JE70HE Vishay Dale, RES 75 OHM 3.75W 5% AXIAL, Axial, * 查看
Y162422R0000D9W Y162422R0000D9W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 22 OHM 0.5% 1/5W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
HM79S-125390LFTR13 HM79S-125390LFTR13 TT Electronics/BI Magnetics, FIXED IND 39UH 1.65A 110 MOHM, Nonstandard, * 查看
1894290000 1894290000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM, -, * 查看