购买 SIT1602BC-71-XXS-18.432000D | SIT1602BC-71-XXS-18.432000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-XXS-18.432000D
SIT1602BC-71-XXS-18.432000D
SIT1602BC-71-XXS-18.432000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-XXS-18.432000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-XXS-18.432000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-XXS-18.432000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-XXS-18.432000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-XXS-18.432000D?
SIT9120AI-2B2-25E166.000000G SIT9120AI-2B2-25E166.000000G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AC-G1-18E-32.768000Y SIT8208AC-G1-18E-32.768000Y SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
1825Y0630273FCT 1825Y0630273FCT Knowles Syfer, CAP CER 0.027UF 63V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
hotMAX297CWE+T MAX297CWE+T Maxim Integrated, IC FILTER LOWPASS 8TH 16-SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
PPT2-0300DWR2VE PPT2-0300DWR2VE Honeywell Microelectronics & Precision Sensors, PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 300PSID, -, * 查看
RNC55K6041FSBSL RNC55K6041FSBSL Vishay Dale, RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RG3216N-3003-D-T5 RG3216N-3003-D-T5 Susumu, RES SMD 300K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ASC31DRYI-S734 ASC31DRYI-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-XXS-18.432000D
D# SIT1602BC-71-XXS-18.432000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-XXS-18.432000D)
SIT1602BC-71-XXS-18.432000D
D# 1473-SIT1602BC-71-XXS-18.432000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS