购买 SIT1602BC-71-XXE-37.500000G | SIT1602BC-71-XXE-37.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-XXE-37.500000G
SIT1602BC-71-XXE-37.500000G
SIT1602BC-71-XXE-37.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-XXE-37.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-XXE-37.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-XXE-37.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-XXE-37.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-XXE-37.500000G?
416F32013CDR 416F32013CDR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 32.000 MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
C318C132K2G5TA7301 C318C132K2G5TA7301 KEMET, CAP CER 1300PF 200V C0G RADIAL, Radial, * 查看
hotIR2213STRPBF IR2213STRPBF Infineon Technologies, IC DVR HI/LO SIDE 16-SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
MCP3906T-I/SS MCP3906T-I/SS Microchip Technology, IC ENERGY METERING 24SSOP, 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RCL04066R20FKEA RCL04066R20FKEA Vishay Dale, RES SMD 6.2 OHM 1/4W 0604 WIDE, Wide 0604 (1610 Metric), 0406, * 查看
ERJ-P14J910U ERJ-P14J910U Panasonic Electronic Components, RES SMD 91 OHM 5% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
8LT513B08PN-LC 8LT513B08PN-LC Souriau, CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE, -, * 查看
AFD54-14-19PX-6233 AFD54-14-19PX-6233 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT, -, * 查看
108487048001029 108487048001029 AVX Corporation, CONNECTOR HEADER 32POS R/A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-XXE-37.500000G
D# SIT1602BC-71-XXE-37.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-XXE-37.500000G)
SIT1602BC-71-XXE-37.500000G
D# 1473-SIT1602BC-71-XXE-37.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS