购买 SIT1602BC-71-33S-74.250000G | SIT1602BC-71-33S-74.250000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-33S-74.250000G
SIT1602BC-71-33S-74.250000G
SIT1602BC-71-33S-74.250000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-33S-74.250000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-33S-74.250000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-33S-74.250000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-33S-74.250000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-33S-74.250000G?
CC0603CRNPO9BN7R5 CC0603CRNPO9BN7R5 Yageo, CAP CER 7.5PF 50V NPO 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
B43851A2475M000 B43851A2475M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL, Radial, Can, * 查看
25NW53.3MEFC5X5 25NW53.3MEFC5X5 Rubycon, CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotBZT52C3V6T-7 BZT52C3V6T-7 Diodes Incorporated, DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523, SC-79, SOD-523, * 查看
hotTSC2301IGQZ TSC2301IGQZ Texas Instruments, IC TOUCH SCREEN 12BIT SER 120BGA, 120-VFBGA, * 查看
PCF14JT820K PCF14JT820K Stackpole Electronics Inc., RES 820K OHM 1/4W 5% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW251247K0JNEH CRCW251247K0JNEH Vishay Dale, RES SMD 47K OHM 5% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RMC49DRYI-S13 RMC49DRYI-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100, -, * 查看
ISL28230CRZ-T7 ISL28230CRZ-T7 Renesas Electronics America, IC OPAMP GP 400KHZ RRO 8DFN, 8-VDFN Exposed Pad, * 查看
XC6501C451NR-G XC6501C451NR-G Torex Semiconductor Ltd, CL CAPLESS 200MA HIGH SPEED LDO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-33S-74.250000G
D# SIT1602BC-71-33S-74.250000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-33S-74.250000G)
SIT1602BC-71-33S-74.250000G
D# 1473-SIT1602BC-71-33S-74.250000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS