购买 SIT1602BC-71-33S-74.176000D | SIT1602BC-71-33S-74.176000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-33S-74.176000D
SIT1602BC-71-33S-74.176000D
SIT1602BC-71-33S-74.176000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-33S-74.176000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-33S-74.176000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-33S-74.176000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-33S-74.176000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-33S-74.176000D?
0805J2006P80CUT 0805J2006P80CUT Knowles Syfer, CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotNTMFS4835NT1G NTMFS4835NT1G ON Semiconductor, MOSFET N-CH 30V 12A SO-8FL, 8-PowerTDFN, 5 Leads, * 查看
hotMMSZ4703 MMSZ4703 Fairchild/ON Semiconductor, DIODE ZENER 16V 500MW SOD123, SOD-123, * 查看
XP-0861 XP-0861 Excelitas Technologies, REPLACEMENT XP-0861-MVS-7000, -, * 查看
1TP150-7 1TP150-7 Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH ROCKER SPDT 10A 125V, -, * 查看
AC0402JR-071RL AC0402JR-071RL Yageo, RES SMD 1 OHM 5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
MHQ0402P10NJT000 MHQ0402P10NJT000 TDK Corporation, FIXED IND 10NH 160MA 1.5 OHM SMD, 01005 (0402 Metric), * 查看
0386390138 0386390138 Molex, LLC, CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.438", -, * 查看
1110948-1 1110948-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONTACT H.D. CRIMP PIN/BARREL, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-33S-74.176000D
D# SIT1602BC-71-33S-74.176000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-33S-74.176000D)
SIT1602BC-71-33S-74.176000D
D# 1473-SIT1602BC-71-33S-74.176000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS