购买 SIT1602BC-71-33S-33.333000G | SIT1602BC-71-33S-33.333000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-33S-33.333000G
SIT1602BC-71-33S-33.333000G
SIT1602BC-71-33S-33.333000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-33S-33.333000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-33S-33.333000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-33S-33.333000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-33S-33.333000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-33S-33.333000G?
SIT8209AC-82-33S-156.253906Y SIT8209AC-82-33S-156.253906Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
BFC238602274 BFC238602274 Vishay BC Components, CAP FILM 0.27UF 10% 850VDC SCREW, Rectangular Box, * 查看
BTS500801EGAAUMA1 BTS500801EGAAUMA1 Infineon Technologies, IC SWITCH SMART HISIDE DSO-12, 12-BSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad, * 查看
5596001003F 5596001003F Dialight, LED PMI SNAP-IN 470NM BLUE .250", -, * 查看
HLMP-HM74-34CDD HLMP-HM74-34CDD Broadcom Limited, LED GREEN DIFF 5MM OVAL T/H, Radial, * 查看
IEG1-1REC4-62F-1.00-01-V IEG1-1REC4-62F-1.00-01-V Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 1A, -, * 查看
A22NN-BPA-NAA-G102-NN A22NN-BPA-NAA-G102-NN Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH DPST-NO/NC 10A 120V, -, * 查看
H12CA4890 H12CA4890 Crydom Co., RELAY SSR 90A 660VAC AC, Hockey Puck, * 查看
ERJ-PB3B6981V ERJ-PB3B6981V Panasonic Electronic Components, RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/5W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
LBC2518T331K LBC2518T331K Taiyo Yuden, FIXED IND 330UH 65MA 12.3 OHM, 1007 (2518 Metric), * 查看
0395359502 0395359502 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM, -, * 查看
REC5-4805SRW/H/B/M/SMD-R REC5-4805SRW/H/B/M/SMD-R Recom Power, CONV DC/DC 5W 36-72VIN 05VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-33S-33.333000G
D# SIT1602BC-71-33S-33.333000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-33S-33.333000G)
SIT1602BC-71-33S-33.333000G
D# 1473-SIT1602BC-71-33S-33.333000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS