购买 SIT1602BC-71-33N-38.400000E | SIT1602BC-71-33N-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-33N-38.400000E
SIT1602BC-71-33N-38.400000E
SIT1602BC-71-33N-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-33N-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-33N-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-33N-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-33N-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-33N-38.400000E?
C327C300G3G5TA7301 C327C300G3G5TA7301 KEMET, CAP CER 30PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
UVR2V101MHD UVR2V101MHD Nichicon, CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotKA5532 KA5532 Fairchild/ON Semiconductor, IC OPAMP GP 10MHZ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看