购买 SIT1602BC-71-33E-33.333330D | SIT1602BC-71-33E-33.333330D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-33E-33.333330D
SIT1602BC-71-33E-33.333330D
SIT1602BC-71-33E-33.333330D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-33E-33.333330D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-33E-33.333330D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-33E-33.333330D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-33E-33.333330D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-33E-33.333330D?
K332K10X7RF5WH5 K332K10X7RF5WH5 Vishay BC Components, CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
SMG200VB22RM10X20LL SMG200VB22RM10X20LL United Chemi-Con, CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL, Radial, Can, * 查看
G3M-102PL-US DC24 G3M-102PL-US DC24 Omron Automation and Safety, RELAY SSR 2A 24VDC PCB, 4-SIP, * 查看
H421K5BYA H421K5BYA TE Connectivity Passive Product, RES 21.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
MHQ0402P24NJT000 MHQ0402P24NJT000 TDK Corporation, FIXED IND 24NH 130MA 3 OHM SMD, 01005 (0402 Metric), * 查看
JT06RT-8-98S-023-LC JT06RT-8-98S-023-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 3POS INLINE, -, * 查看
AMM15DTAD-S328 AMM15DTAD-S328 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156, -, * 查看
VI-BNN-EV-F1 VI-BNN-EV-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W, Full Brick, * 查看
V150C36T150BF3 V150C36T150BF3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-33E-33.333330D
D# SIT1602BC-71-33E-33.333330D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-33E-33.333330D)