购买 SIT1602BC-71-33E-33.333300D | SIT1602BC-71-33E-33.333300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-33E-33.333300D
SIT1602BC-71-33E-33.333300D
SIT1602BC-71-33E-33.333300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-33E-33.333300D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-33E-33.333300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-33E-33.333300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-33E-33.333300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-33E-33.333300D?
0603Y2000101JFR 0603Y2000101JFR Knowles Syfer, CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
0603J5000221JXR 0603J5000221JXR Knowles Syfer, CAP CER 220PF 500V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SMG200VB22RM10X20LL SMG200VB22RM10X20LL United Chemi-Con, CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL, Radial, Can, * 查看
P51-500-S-D-I12-4.5OVP-000-000 P51-500-S-D-I12-4.5OVP-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 500PSI 7/16-20 UNF 4.5V, Cylinder, * 查看
G3M-102PL-US DC24 G3M-102PL-US DC24 Omron Automation and Safety, RELAY SSR 2A 24VDC PCB, 4-SIP, * 查看
RWR74S4R02FSB12 RWR74S4R02FSB12 Vishay Dale, RES 4.02 OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
AMM15DTAD-S328 AMM15DTAD-S328 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156, -, * 查看
V150C36T150BF3 V150C36T150BF3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-33E-33.333300D
D# SIT1602BC-71-33E-33.333300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-33E-33.333300D)
SIT1602BC-71-33E-33.333300D
D# 1473-SIT1602BC-71-33E-33.333300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS