购买 SIT1602BC-71-30S-62.500000G | SIT1602BC-71-30S-62.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-30S-62.500000G
SIT1602BC-71-30S-62.500000G
SIT1602BC-71-30S-62.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-30S-62.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-30S-62.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-30S-62.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-30S-62.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-30S-62.500000G?
IS42S16800D-6B-TR IS42S16800D-6B-TR ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SDRAM 128MBIT 166MHZ 54BGA, 54-VFBGA, * 查看
hotAD8170AR AD8170AR Analog Devices Inc., IC MUX W/AMP BUFFERED 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MNR04M0ABJ222 MNR04M0ABJ222 Rohm Semiconductor, RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804, 0804, Convex, Long Side Terminals, * 查看
AT0603DRE0716R2L AT0603DRE0716R2L Yageo, RES SMD 16.2 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
BBL-115-G-F BBL-115-G-F Samtec Inc., CONN HEADR LOPRO 15POS .100 GOLD, -, * 查看
VI-26D-CW-F1 VI-26D-CW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-30S-62.500000G
D# SIT1602BC-71-30S-62.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-30S-62.500000G)
SIT1602BC-71-30S-62.500000G
D# 1473-SIT1602BC-71-30S-62.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS