购买 SIT1602BC-71-30N-38.400000D | SIT1602BC-71-30N-38.400000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-30N-38.400000D
SIT1602BC-71-30N-38.400000D
SIT1602BC-71-30N-38.400000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-30N-38.400000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-30N-38.400000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-30N-38.400000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-30N-38.400000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-30N-38.400000D?
MKT1817447064D MKT1817447064D Vishay BC Components, CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL, Radial, * 查看
C0805C223F4JAC7800 C0805C223F4JAC7800 KEMET, CAP CER 0.022UF 16V U2J 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CA11539_TITANUM-O-C CA11539_TITANUM-O-C Ledil, LENS ASSY 1POS 26MM RND 15.1MM, -, * 查看