购买 SIT1602BC-71-30N-3.570000E | SIT1602BC-71-30N-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-30N-3.570000E
SIT1602BC-71-30N-3.570000E
SIT1602BC-71-30N-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-30N-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-30N-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-30N-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-30N-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-30N-3.570000E?
SIT8208AI-8F-33E-40.500000X SIT8208AI-8F-33E-40.500000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 4, -, * 查看
SIT1602BI-73-33S-74.250000G SIT1602BI-73-33S-74.250000G SiTime, -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
S-812C34AUA-C2OT2U S-812C34AUA-C2OT2U SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 50MA SOT89-3, TO-243AA, * 查看
FP10994_LISA2-WW-PIN FP10994_LISA2-WW-PIN Ledil, LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND, -, * 查看