购买 SIT1602BC-71-30E-66.660000D | SIT1602BC-71-30E-66.660000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-30E-66.660000D
SIT1602BC-71-30E-66.660000D
SIT1602BC-71-30E-66.660000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-30E-66.660000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-30E-66.660000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-30E-66.660000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-30E-66.660000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-30E-66.660000D?
416F30035IDT 416F30035IDT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
LXY25VB332M16X35LL LXY25VB332M16X35LL United Chemi-Con, CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
UVY1V221MPD1TA UVY1V221MPD1TA Nichicon, CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
MAX15005AAUE/V+ MAX15005AAUE/V+ Maxim Integrated, IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
PHP00805H3521BBT1 PHP00805H3521BBT1 Vishay Thin Film, RES SMD 3.52K OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ELLH02240 ELLH02240 Amphenol PCD, TERM BLOCK HDR 2POS 10.16MM, -, * 查看
VE-JWB-IX-F2 VE-JWB-IX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-30E-66.660000D
D# SIT1602BC-71-30E-66.660000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-30E-66.660000D)
SIT1602BC-71-30E-66.660000D
D# 1473-SIT1602BC-71-30E-66.660000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS