购买 SIT1602BC-71-30E-38.400000E | SIT1602BC-71-30E-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-30E-38.400000E
SIT1602BC-71-30E-38.400000E
SIT1602BC-71-30E-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-30E-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-30E-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-30E-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-30E-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-30E-38.400000E?
MAL215953221E3 MAL215953221E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
BZX84B68-G3-18 BZX84B68-G3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 68V 300MW SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
V300LU40AP V300LU40AP Littelfuse Inc., VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM, Disc 20mm, * 查看
LCE48A LCE48A Littelfuse Inc., TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO201, DO-201AA, DO-27, Axial, * 查看
A223S1YW3Q A223S1YW3Q Electroswitch, SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V, -, * 查看
ERA-1ARB6190C ERA-1ARB6190C Panasonic Electronic Components, RES SMD 619 OHM 0.1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
D09S90C6PX00LF D09S90C6PX00LF Amphenol FCI, CONN D-SUB RCPT 9POS VERT PRESS, -, * 查看
CA3101E10SL-3PB15 CA3101E10SL-3PB15 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS INLINE W/PINS, -, * 查看
CTV07RW-25-43B CTV07RW-25-43B Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT, -, * 查看
CENB1060A1841F01 CENB1060A1841F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-30E-38.400000E
D# SIT1602BC-71-30E-38.400000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-30E-38.400000E)
SIT1602BC-71-30E-38.400000E
D# 1473-SIT1602BC-71-30E-38.400000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS