购买 SIT1602BC-71-30E-38.400000D | SIT1602BC-71-30E-38.400000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-30E-38.400000D
SIT1602BC-71-30E-38.400000D
SIT1602BC-71-30E-38.400000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-30E-38.400000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-30E-38.400000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-30E-38.400000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-30E-38.400000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-30E-38.400000D?
NTB27N06LT4 NTB27N06LT4 ON Semiconductor, MOSFET N-CH 60V 27A D2PAK-3, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
hotLTC1735CF LTC1735CF Linear Technology, IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
W33-S2N1Q-5 W33-S2N1Q-5 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC, -, * 查看
DP11V2020B25P DP11V2020B25P TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, DP11 VER 20P 20DET 25P M7*7MM, -, * 查看
ROX1SJR10 ROX1SJR10 TE Connectivity Passive Product, RES 0.10 OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RT1206BRC0761R9L RT1206BRC0761R9L Yageo, RES SMD 61.9 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
HIF3-6PA-2.54DSA(71) HIF3-6PA-2.54DSA(71) Hirose Electric Co Ltd, CONN HOUSING 6POS 2.54MM, -, * 查看
VI-J1L-MW-B1 VI-J1L-MW-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-30E-38.400000D
D# SIT1602BC-71-30E-38.400000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-30E-38.400000D)
SIT1602BC-71-30E-38.400000D
D# 1473-SIT1602BC-71-30E-38.400000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS