购买 SIT1602BC-71-28S-33.333330E | SIT1602BC-71-28S-33.333330E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-28S-33.333330E
SIT1602BC-71-28S-33.333330E
SIT1602BC-71-28S-33.333330E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-28S-33.333330E Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-28S-33.333330E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-28S-33.333330E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-28S-33.333330E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-28S-33.333330E?
B43712A5228M000 B43712A5228M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
FWJ-125A FWJ-125A Eaton, FUSE CARTRIDGE 125A 1KVAC/800VDC, Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), * 查看
RNC55J3651BSBSL RNC55J3651BSBSL Vishay Dale, RES 3.65K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF5523K200FKR6 CMF5523K200FKR6 Vishay Dale, RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF1210BTC182R RNCF1210BTC182R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 182 OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
RNCF1210DTC5R60 RNCF1210DTC5R60 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 5.6 OHM 0.5% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
RR1220P-8453-D-M RR1220P-8453-D-M Susumu, RES SMD 845K OHM 0.5% 1/10W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
4-641119-2 4-641119-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 12POS VERT .156 GOLD, -, * 查看
HSC05DRTI-S93 HSC05DRTI-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100, -, * 查看
VI-B5W-IX-S VI-B5W-IX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-28S-33.333330E
D# SIT1602BC-71-28S-33.333330E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-28S-33.333330E)