购买 SIT1602BC-71-28S-33.333000D | SIT1602BC-71-28S-33.333000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-28S-33.333000D
SIT1602BC-71-28S-33.333000D
SIT1602BC-71-28S-33.333000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-28S-33.333000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-28S-33.333000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-28S-33.333000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-28S-33.333000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-28S-33.333000D?
SIT8208AI-82-25S-60.000000X SIT8208AI-82-25S-60.000000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
SIT8208AI-23-28S-33.330000T SIT8208AI-23-28S-33.330000T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
RCL0612360KFKEA RCL0612360KFKEA Vishay Dale, RES SMD 360K OHM 1/2W 1206 WIDE, Wide 1206 (3216 Metric), 0612, * 查看
CLT-145-02-G-D-BE-A CLT-145-02-G-D-BE-A Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
CA3108E20-27SWBF80 CA3108E20-27SWBF80 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 14POS RT ANG W/SKTS, -, * 查看
D38999/26JF35JE D38999/26JF35JE Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP, -, * 查看
EBM22DKLH EBM22DKLH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-28S-33.333000D
D# SIT1602BC-71-28S-33.333000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-28S-33.333000D)
SIT1602BC-71-28S-33.333000D
D# 1473-SIT1602BC-71-28S-33.333000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS