购买 SIT1602BC-71-28S-28.636300D | SIT1602BC-71-28S-28.636300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-28S-28.636300D
SIT1602BC-71-28S-28.636300D
SIT1602BC-71-28S-28.636300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-28S-28.636300D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-28S-28.636300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-28S-28.636300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-28S-28.636300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-28S-28.636300D?
SIT1602BI-81-28N-24.000000Y SIT1602BI-81-28N-24.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
1808Y2000393KDR 1808Y2000393KDR Knowles Syfer, CAP CER 0.039UF 200V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
C328C911FAG5TA7301 C328C911FAG5TA7301 KEMET, CAP CER 910PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
C0603X102J3GECAUTO C0603X102J3GECAUTO KEMET, CAP CER 1000PF 25V C0G 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
752091332GPTR13 752091332GPTR13 CTS Resistor Products, RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SRT, 9-SRT, * 查看
9T12062A10R5CBHFT 9T12062A10R5CBHFT Yageo, RES SMD 10.5 OHM 0.25% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TRR03EZPF1021 TRR03EZPF1021 Rohm Semiconductor, RES SMD 1.02K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1-103680-7 1-103680-7 TE Connectivity AMP Connectors, CONN SHROUD 20POS POLAR, -, * 查看
97-4101A20-4P 97-4101A20-4P Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT HSNG MALE 4POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-28S-28.636300D
D# SIT1602BC-71-28S-28.636300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-28S-28.636300D)
SIT1602BC-71-28S-28.636300D
D# 1473-SIT1602BC-71-28S-28.636300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS