购买 SIT1602BC-71-25S-37.500000G | SIT1602BC-71-25S-37.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-25S-37.500000G
SIT1602BC-71-25S-37.500000G
SIT1602BC-71-25S-37.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-25S-37.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-25S-37.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-25S-37.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-25S-37.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-25S-37.500000G?
1210Y1000273MDR 1210Y1000273MDR Knowles Syfer, CAP CER 0.027UF 100V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
hotPE-68517L PE-68517L Pulse Electronics Network, MODULE, -, * 查看
HLMP-CM30-RSB00 HLMP-CM30-RSB00 Broadcom Limited, LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H, Radial, * 查看
RLR07C9761FSR36 RLR07C9761FSR36 Vishay Dale, RES 9.76K OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
9T08052A2103BAHFT 9T08052A2103BAHFT Yageo, RES SMD 210K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
BACC45FN20-39PH BACC45FN20-39PH Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSG MALE 39POS PNL MT, -, * 查看
VE-BTY-CX-S VE-BTY-CX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-25S-37.500000G
D# SIT1602BC-71-25S-37.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-25S-37.500000G)
SIT1602BC-71-25S-37.500000G
D# 1473-SIT1602BC-71-25S-37.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS