购买 SIT1602BC-71-25N-4.096000G | SIT1602BC-71-25N-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-25N-4.096000G
SIT1602BC-71-25N-4.096000G
SIT1602BC-71-25N-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.5V, 4
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-25N-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-25N-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-25N-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-25N-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-25N-4.096000G?
1808J6300150GCT 1808J6300150GCT Knowles Syfer, CAP CER 15PF 630V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
MMSZ4690-TP MMSZ4690-TP Micro Commercial Co, DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123, SOD-123, * 查看
RN70D11R5FBSL RN70D11R5FBSL Vishay Dale, RES 11.5 OHM 3/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
2500-46F 2500-46F API Delevan Inc., FIXED IND 2.4MH 67MA 31 OHM TH, Axial, * 查看