购买 SIT1602BC-71-25E-4.096000G | SIT1602BC-71-25E-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-25E-4.096000G
SIT1602BC-71-25E-4.096000G
SIT1602BC-71-25E-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.5V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-25E-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-25E-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-25E-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-25E-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-25E-4.096000G?
SIT9120AC-2D2-25S166.000000Y SIT9120AC-2D2-25S166.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-12-25S-25.00000D SIT1602BI-12-25S-25.00000D SiTime, OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
CC0603MRX5R8BB105 CC0603MRX5R8BB105 Yageo, CAP CER 1UF 25V X5R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hot2SD1898T100R 2SD1898T100R Rohm Semiconductor, TRANS NPN 80V 1A SOT-89, TO-243AA, * 查看
ES3GHE3_A/H ES3GHE3_A/H Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE UFAST 400V 3A DO214AB, DO-214AB, SMC, * 查看