购买 SIT1602BC-71-18S-37.500000D | SIT1602BC-71-18S-37.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-18S-37.500000D
SIT1602BC-71-18S-37.500000D
SIT1602BC-71-18S-37.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-18S-37.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-18S-37.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-18S-37.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-18S-37.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-18S-37.500000D?
K221J10C0GH5UH5 K221J10C0GH5UH5 Vishay BC Components, CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD, Radial, * 查看
LP3988IMF-2.5/NOPB LP3988IMF-2.5/NOPB Texas Instruments, IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
hotFM24VN10-GTR FM24VN10-GTR Cypress Semiconductor Corp, IC FRAM 1MBIT 3.4MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
LTC6259HDC#TRMPBF LTC6259HDC#TRMPBF Linear Technology, IC OP AMP DUAL 1.3MHZ RR 8DFN, 8-WFDFN Exposed Pad, * 查看
MT321060 MT321060 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 60V, -, * 查看
CPSM03R3300JE31 CPSM03R3300JE31 Vishay Dale, RES SMD 0.33 OHM 5% 3W, 2-SMD, * 查看
RV0603FR-0717K4L RV0603FR-0717K4L Yageo, RES SMD 17.4K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ESQT-110-02-G-D-620 ESQT-110-02-G-D-620 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
031-71016-RFX 031-71016-RFX Amphenol RF Division, CONN BNC JACK STR 75 OHM CRIMP, -, * 查看
CA3100E14S-13SB01-09 CA3100E14S-13SB01-09 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-18S-37.500000D
D# SIT1602BC-71-18S-37.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-18S-37.500000D)
SIT1602BC-71-18S-37.500000D
D# 1473-SIT1602BC-71-18S-37.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS