购买 SIT1602BC-71-18N-4.096000G | SIT1602BC-71-18N-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-18N-4.096000G
SIT1602BC-71-18N-4.096000G
SIT1602BC-71-18N-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 1.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-18N-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-18N-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-18N-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-18N-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-18N-4.096000G?
QYX1H102KTP QYX1H102KTP Nichicon, CAP FILM 1000PF 10% 50VDC RADIAL, Radial, * 查看
SF0930-6200-09 SF0930-6200-09 Amphenol SV Microwave, ATTENUATOR 18GHZ 9DB 50 OHM SMA, SMA In-Line Module, * 查看
RC1005F1150CS RC1005F1150CS Samsung, RESISTOR 0402 115OHM 0.0625W, -, * 查看
1728760000 1728760000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 32POS 90DEG 3.5MM, -, * 查看