购买 SIT1602BC-71-18N-33.330000E | SIT1602BC-71-18N-33.330000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-18N-33.330000E
SIT1602BC-71-18N-33.330000E
SIT1602BC-71-18N-33.330000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-18N-33.330000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-18N-33.330000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-18N-33.330000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-18N-33.330000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-18N-33.330000E?
503JBB-ACAG 503JBB-ACAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
06035A390JAT4A 06035A390JAT4A AVX Corporation, CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
HSM845G/TR13 HSM845G/TR13 Microsemi Corporation, DIODE SCHOTTKY 45V 8A DO215AB, DO-215AB, SMC Gull Wing, * 查看
RN70C2151BBSL RN70C2151BBSL Vishay Dale, RES 2.15K OHM 3/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RT2010FKE0727KL RT2010FKE0727KL Yageo, RES SMD 27K OHM 1% 1/2W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
CRCW06034M02FKEA CRCW06034M02FKEA Vishay Dale, RES SMD 4.02M OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
4232-333G 4232-333G API Delevan Inc., FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD, 2-SMD, * 查看
122A10429X 122A10429X Conec, CONN 16POS FML W/W ROW A+B, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-18N-33.330000E
D# SIT1602BC-71-18N-33.330000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-18N-33.330000E)
SIT1602BC-71-18N-33.330000E
D# 1473-SIT1602BC-71-18N-33.330000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS