购买 SIT1602BC-71-18N-3.570000D | SIT1602BC-71-18N-3.570000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-18N-3.570000D
SIT1602BC-71-18N-3.570000D
SIT1602BC-71-18N-3.570000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-18N-3.570000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-18N-3.570000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-18N-3.570000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-18N-3.570000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-18N-3.570000D?
VJ0603D130KLBAJ VJ0603D130KLBAJ Vishay Vitramon, CAP CER 13PF 100V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
DA4J101K0R DA4J101K0R Panasonic Electronic Components, DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI4, 4-SMD, Flat Leads, * 查看
AD5315BRMZ-REEL AD5315BRMZ-REEL Analog Devices Inc., IC DAC 10BIT 2WIRE I2C 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
02540205Z 02540205Z Littelfuse Inc., FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS, -, * 查看
RNC55J1504BSRE6 RNC55J1504BSRE6 Vishay Dale, RES 1.5M OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
346-056-522-802 346-056-522-802 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.125, -, * 查看
VI-B2K-MW VI-B2K-MW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W, Full Brick, * 查看
XC6222B37BMR-G XC6222B37BMR-G Torex Semiconductor Ltd, 700MA HIGH SPEED LDO REGULATOR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-18N-3.570000D
D# SIT1602BC-71-18N-3.570000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-18N-3.570000D)
SIT1602BC-71-18N-3.570000D
D# 1473-SIT1602BC-71-18N-3.570000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS