购买 SIT1602BC-71-18E-33.330000E | SIT1602BC-71-18E-33.330000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-71-18E-33.330000E
SIT1602BC-71-18E-33.330000E
SIT1602BC-71-18E-33.330000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-71-18E-33.330000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-71-18E-33.330000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-71-18E-33.330000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-71-18E-33.330000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-71-18E-33.330000E?
SIT8208AC-81-28S-74.175824T SIT8208AC-81-28S-74.175824T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
M39003/03-0244/HSD M39003/03-0244/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 330UF 10% 15V AXIAL, Axial, * 查看
2EX472K2 2EX472K2 Semtech Corporation, CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL, Radial, * 查看
Y00241K43000V0L Y00241K43000V0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 1.43K OHM .3W .005% RADIAL, Radial, * 查看
WW12JT1K20 WW12JT1K20 Stackpole Electronics Inc., RES 1.2K OHM 0.4W 5% AXIAL, Axial, * 查看
M55342H06B95E3RT5 M55342H06B95E3RT5 Vishay Dale, RES SMD 95.3K OHM 1% 0.15W 0705, 0805 (2012 Metric), * 查看
RG1005N-64R9-W-T1 RG1005N-64R9-W-T1 Susumu, RES SMD 64.9OHM 0.05% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
0387800414 0387800414 Molex, LLC, CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.438", -, * 查看
749611-9 749611-9 TE Connectivity AMP Connectors, 100 50SR PANEL MOUNT RCPT, -, * 查看
DJT16E11-99SB DJT16E11-99SB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 7POS STRGHT W/SKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-71-18E-33.330000E
D# SIT1602BC-71-18E-33.330000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-71-18E-33.330000E)
SIT1602BC-71-18E-33.330000E
D# 1473-SIT1602BC-71-18E-33.330000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS