购买 SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y | SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y
SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y
SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y?
SIT1602BC-33-25E-25.000000T SIT1602BC-33-25E-25.000000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
1210J1000101FCR 1210J1000101FCR Knowles Syfer, CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1210J0160151KCR 1210J0160151KCR Knowles Syfer, CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0805Y0160560GFT 0805Y0160560GFT Knowles Syfer, CAP CER 56PF 16V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PCA8546BTT/AJ PCA8546BTT/AJ NXP, IC LCD DRIVER UNIV 56TSSOP, 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
ELC-09D331F ELC-09D331F Panasonic Electronic Components, FIXED IND 330UH 490MA 650 MOHM, Radial, * 查看
ATFC-0201-4N7-BT ATFC-0201-4N7-BT Abracon LLC, FIXED IND 4.7NH 130MA 1.4 OHM, 0201 (0603 Metric), * 查看
ESQT-145-02-F-D-675 ESQT-145-02-F-D-675 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
VE-2WD-MV-S VE-2WD-MV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y
D# SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y)
SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y
D# 1473-SIT1602BC-33-XXS-66.600000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS