购买 SIT1602BC-33-XXS-28.636300X | SIT1602BC-33-XXS-28.636300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-XXS-28.636300X
SIT1602BC-33-XXS-28.636300X
SIT1602BC-33-XXS-28.636300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-XXS-28.636300X Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-XXS-28.636300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-XXS-28.636300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-XXS-28.636300X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-XXS-28.636300X?
SIT9120AI-2C1-25E148.351648Y SIT9120AI-2C1-25E148.351648Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
1210Y0160473FCT 1210Y0160473FCT Knowles Syfer, CAP CER 0.047UF 16V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
GRM31A5C3A220JW01D GRM31A5C3A220JW01D Murata, CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CPL05R0200JB143 CPL05R0200JB143 Vishay Dale, RES 0.02 OHM 5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
MCA12060D7320BP500 MCA12060D7320BP500 Vishay Beyschlag, RES SMD 732 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RMCF2512FT953R RMCF2512FT953R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 953 OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
TVS06RS-11-35HC TVS06RS-11-35HC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP, -, * 查看
AYM10DTAT-S189 AYM10DTAT-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-XXS-28.636300X
D# SIT1602BC-33-XXS-28.636300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-XXS-28.636300X)
SIT1602BC-33-XXS-28.636300X
D# 1473-SIT1602BC-33-XXS-28.636300X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS