购买 SIT1602BC-33-XXE-66.660000X | SIT1602BC-33-XXE-66.660000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-XXE-66.660000X
SIT1602BC-33-XXE-66.660000X
SIT1602BC-33-XXE-66.660000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-XXE-66.660000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-XXE-66.660000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-XXE-66.660000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-XXE-66.660000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-XXE-66.660000X?
SIT1602BI-81-28E-66.666000Y SIT1602BI-81-28E-66.666000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
1812Y5000471JXT 1812Y5000471JXT Knowles Syfer, CAP CER 470PF 500V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1206Y1K50151KXT 1206Y1K50151KXT Knowles Syfer, CAP CER 150PF 1.5KV X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotMC68360EM25K MC68360EM25K NXP, IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP, 240-BFQFP, * 查看
T201MH9WBE T201MH9WBE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
Y079319K8000T0L Y079319K8000T0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 19.8K OHM 0.6W 0.01% RADIAL, Radial, * 查看
PAC100008200FA1000 PAC100008200FA1000 Vishay BC Components, RES 820 OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
PLTT0805Z2710QGT5 PLTT0805Z2710QGT5 Vishay Thin Film, RES SMD 271 OHM 0.02% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MS27656T25B43SAL MS27656T25B43SAL Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT, -, * 查看
3-1775800-4 3-1775800-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN PCI EXP FEMALE 98POS 0.039, -, * 查看
VE-JT3-IX VE-JT3-IX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-XXE-66.660000X
D# SIT1602BC-33-XXE-66.660000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-XXE-66.660000X)
SIT1602BC-33-XXE-66.660000X
D# 1473-SIT1602BC-33-XXE-66.660000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS